Kanalizační přípojky k rodinným domům

PDF

Zásady pro poskytování dotací z rozpočtu Obce Písečná na výstavbu kanalizačních přípojek k rodinným domům na území obce

472,08 kB

OCX

Žádost o dotaci na realizaci domovní kanalizační přípojky

14,44 kB

Žádost o dotaci na realizaci domovní kanalizační přípojky

424,27 kB

PDF

Zásady pro zajištění projektových dokumentací z rozpočtu Obce Písečná na výstavbu kanalizačních přípojek k rodinným domům na území obce

440,26 kB

PDF

Technické podmínky pro domovní kanalizační přípojky

535,03 kB

Stáhnout

Změna zásad pro poskytování dotací na výstavbu kanalizačních přípojek

15. dubna 2021, 13:24 | Zastupitelstvo obce Písečná schválilo změnu zásad pro poskytování dotací na úhradu nákladů spojených s realizací domovních kanalizačních přípojek. Zásadami upravuje podmínku realizace přípojky a uzavření smlouvy o odvádění a likvidaci odpadních vod do 14. 5. 2021. Zastupitelstvo obce tak prodloužilo lhůtu pro napojení a uzavření smlouvy o 14 dnů. Samotný akt uzavření smlouvy trvá v řádu několika dnů a je tak nutné na tento úkon mít časovou rezervu.

Zahájení provozu díla "Splašková kanalizace Písečná - I. etapa

4. června 2020, 11:45 | Obec Písečná dokončila stavbu „Splašková kanalizace Písečná – 1. etapa“, kolaudační souhlas se stavbou byl vydání ke dni 26. 5. 2020. Kanalizaci bude provozovat na základě koncesního řízení společnost Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. se sídlem 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava od 1. 6. 2020 a od tohoto data je možné zahájit připojování nemovitostí ke kanalizaci.