Olympiáda spolků a kácení máje

13. května 2019, 16:00 | Obec Písečná a Spolek přátel kultury a sportu na Písečné Vás zvou na Přeshraniční olympiádu spolků a Kácení máje, které se uskuteční dne 1. 6. 2019 v areálu Výletiště v obci Písečná. Družstva z partnerské obce Brenna v Polsku, Jablunkova, Bukovce, Písku a Písečné budou soutěžit v netradičních disciplínách. Těšit se můžete na doprovodný program pro děti a večerní diskotéku.
Zveme Vás také do obce Brenna dne 5. 6. 2019, kde se uskuteční zážitková akce pro žáky našich základních škol v Brenné a Písečné "Malí objevitelé" v areálu Základní školy č. 2.