Pomoc se zajištěním nákupu základních potravin

30. března 2020, 08:11 | Obecní úřad Písečná na základě výzvy Krizového štábu Moravskoslezského kraje zřizuje službu občanům spočívající v zajištění nákupu a dovozu základních potravin do domácnosti.

Služba pomoci se zajištěním nákupu základních potravin se týká osob starších 70 let žijících samostatně, zdravotně ohrožených osob a osob, které budou umístěny do karantény a nemají současně příbuzné v místě bydliště, kteří by potraviny mohli zajišťovat. Nákup bude prováděn max. 3 x týdně, v hodnotě 300 a pouze u základních potravin. Služba bude zajišťována od středy 18.3.2020 v pracovních dnech do doby trvání nouzového stavu z důvodu šíření nemoci COVID-19. Oprávněné osoby se mohou ve věci zajištění služby kontaktovat telefonicky na starostu obce Písečná, pana Davida Ćmiela, tel.: 725 146 249.