Informace o umístění sběrných boxů Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj

11. března 2021, 11:26 | Informace o umístění sběrných boxů Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj a jeho územních pracovišť, které jsou určeny pro podání daňových tvrzení a dalších podání finančnímu úřadu bez osobního kontaktu s úředníky, a to v období platnosti mimořádných opatření, přijatých v souvislostí s šířením onemocnění COVID-19.
Sběrné boxy finančního úřadu jsou umístěné na všech aktuálně otevřených územních pracovištích (v Ostravě I, Ostravě II, Ostravě III, v Opavě, v Hlučíně, v Třinci, ve Frýdku- Místku, v Havířově, v Karviné, v Bruntálu, v Krnově, v Novém Jičíně, v Kopřivnici a v budově sídla Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj v Ostravě).
Nově jsou od 8. 3. 2021 zpřístupněny také sběrné boxy finančního úřadu umístěné v budovách uzavřených územních pracovišť v Bohumíně, v Orlové a v Českém Těšíně. Sběrné boxy na těchto třech pracovištích lze využít k podání přiznání zejména v pondělí a ve středu v době od 8:00 do 17:00 hodin.
Více informací najdete v příloze.

Informace z OÚ

Potřebuji si vyřídit