Policie ČR - Žádost o pomoc při řešení dopravního přestupku

4. srpna 2021, 09:30 | Dopravní policisté z Třince žádají veřejnost o pomoc při řešení dopravního přestupku. Dne 11. července 2021 v čase okolo 12 hodin v obci Milíkov na chodníku u domu č. p. 345 za prodejnou Hruška došlo k dopravní nehodě mezi cyklistou a nezletilým chodcem.
K dopravní nehodě zřejmě došlo tím, že jela skupina cyklistů po chodníku ve směru na obec Bystřici. V protisměru po chodníku šel nezletilý chodec. Vpředu jedoucí cyklisté se nezletilému chodci vyhnuli a vzadu jedoucí cyklista do chodce narazil. Tím došlo k pádu nezletilého chodce a cyklisty.
Policie ČR se obrací na řidiče nebo jiné svědky události, kteří se v uvedenou dobu vyskytovali v místě dopravní nehody a mohli by poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě. Prosíme svědky události, aby se přihlásili na kterékoli oddělení policie ČR nebo na Dopravní inspektorát Třinec, skupinu vyšetřování dopravních nehod tel.: 974 742 587 nebo 974 742 250, případně na linku 158.

Za poskytnuté informace předem děkujeme. por. Bc. Eva Michalíková, komisař