Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Den Země v Písečné

23. dubna 2018, 11:21 | Přinášíme několik fotografií ze sobotního úklidu Písečné. Všem dobrovolníkům z řad občanů a našich spolků chceme velmi poděkovat. Písečná je krásná obec a teď i krásně uklizená obec. Sesbírali jsme cca 500 Kg odpadků a vyčistili mnohá zákoutí. Akce se uskutečnila v rámci kampaně místní agendy 21, zaměřené na udržitelný rozvoj naší obce a v rámci akce Ukliďme svět/Ukliďme Česko 2018

logo-ma21.png

 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné
 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné
 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné
 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné
 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné
 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné
 • Den Země v Písečné
  Den Země v Písečné

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo