Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Ubytování

Penzion u Pinkasů

 

V rámci podpory místních podnikatelů rádi zveřejňujeme pozvánku k ubytování, návštěvě wellness nebo k uspořádání oslavy v novém a krásném penzionu, který byl vybudován manželi Pinkasovými v naší obci. 
Nově otvíráme wellness Penzion pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky. V našem zařízení pro vás máme dva druhy saun, finskou, parní a vířivku pro 5 osob, kde si každý z návštěvníků odpočine a načerpá novou energii. Součástí je také odpočívárna s výhledem na hory, venkovní terasa.
Penzion u Pinkasů je wellness penzion se zaměřením pro sportovně založené lidi díky aktivitám v blízkém okolí. Na rodiny s dětmi a také je atraktivní na rodinné a firemní oslavy, malé svatby i s noclehem. Nabízíme zázemí a pohodlné ubytování v soukromí v luxusních pokojích zařízených v originálním stylu pro 24 osob. Krásné pokoje a apartmány jsou svou cenou zároveň dostupným ubytováním v Beskydech.
Naše privátní wellness disponuje výkonnou vířivkou o celkovém počtu trysek: 76 ks + 10 ks vzduchových. Finskou saunou, parní saunou a samoobslužným barem. Zaručujeme absolutní diskrétnost a jedinečnou relaxaci.
U nás prožijete neopakovatelné chvíle při relaxaci v privátní vířivce, privátní finské sauně a privátní parní sauně. Prostory jsou stvořené jak pro milence, tak skupiny i menší firemní akce. Naším přáním bylo vytvořit pro Vás neopakovatelnou atmosféru a prožití příjemných chvil v našem privátním wellness. 
Chata se nachází v malé a pohostinné vesnici Písečná v nejvýchodnější části Těšínských Beskyd, které jsou nádherně lesnaté a kopcovité. Je jako stvořen k procházkám, houbaření a odpočinku s okouzlujícími výhledy. Tato oblast je skvělým výchozím místem pro turistické trasy. Na „své" si přijdou fanoušci zimních i letních sportů. Bezprostředně u objektu se nachází obecní dětské hřiště, prolézačky, houpačky, klouzačky s pískovištěm. Dále se zde nachází tenisový kurt, malé i velké fotbalové hřiště a na posilování workoutové hřiště.
Možnost pronajmout spodní sál s hernou bez noclehu pro 24 osob, taktéž objednávky jídla:
korýtka, hamburgery, salámové, sýrové a zabijačkové mísy, pečené kýty, sele, kolena, pizzy, catering a bečky piva + zapůjčení výčepu.
S pozdravem
Karel a Pavla Pinkasovi
Penzion u Pinkasů
605822249, 776285440
 
1-nahled2.jpg
 
2-nahled2.jpg
 
3-nahled2.jpg
 
4-nahled2.jpg
 
5-nahled2.jpg
 
6-nahled2.jpg
 
 
 

Možnosti ubytování v obci Písečná

 

Privát: Jarka  
Tel.: +420 732 751 640
E-mail:
www: http://www.privatjarka.webnode.cz
Kapacita: 8 lůžek a 1 přistýlka
Adresa: Písečná 15
739 91 Jablunkov, okr. FM
Cena: 200,- Kč, (dítě do 3 let zdarma)

Privát Jarka nabízí ubytování ve dvou podkrovních pokojích se 4 lůžky (jeden pokoj možnost přistýlky). K dispozici je kuchyň, která je vybavena veškerým nádobím a příslušenstvím (lednička, varná konvice, sporák). Dále je zde obývací pokoj s jídelnou a barevnou televizí, WC + sprchový kout. U chalupy je posezení s možností rozdělávání ohně a grilování. Parkování aut je přímo u chalupy...
U chalupy je oválný venkovní bazén (foto na webovkách).

 img_20140907_145210-privat-jarka.jpg

Tipy na výlety a další možnosti ubytování v regionu naleznete zde: http://www.jablunkovsko.cz/sluzby-2/ubytovani/

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo