Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Domů

Olympiáda dětí a spolků - Spolek přátel kultury a sportu na Písečné a Sdružení rodičů při ZŠ a MŠ Písečná

23. května 2023, 10:00 | Sdružení rodičů na Písečné srdečně zve na Olympiádu, kterou tentokrát spojily s akcí Spolku přátel kultury a sportu, kde si zasoutěží jak malí, tak i velcí. Kromě soutěží bude připraven další bohatý program: skákací hrad, klaun, hudba a mnoho dalšího, prostě skvělá akce nabitá nevšedním programem a zábavou. Olympiáda proběhne v sobotu 27.5. 2023 na Výletišti od 14:00. Děti, které navštěvují MŠ a ZŠ Písečná mají "startovné" zdarma a soutěží za jednotlivce.
Přijďte si s dětmi zasoutěžit nebo jenom zakřičet SPORTU ZDAR ZDAR ZDAR!!!
Podrobné informace naleznete v přiloženém plakátu.

 

 

 

Hravé odpoledne pro malé i velké v Mostech u Jablunkova

23. května 2023, 07:37 | V pátek 2. 6. 2023 odpoledne se koná v Mostech u Jablunkova „Hravé odpoledne“ s programem pro děti i dospělé, u kterého se určitě nikdo nebude nudit.

Od 14:00 do 19:00 čekají děti a mládež atrakce, různá stanoviště, aktivity a soutěže. Do jejich organizace se kromě našeho infocentra a místní knihovny zapojily DDM Jablunkov (pobočka Mosty u Jablunkova), Sbor dobrovolných hasičů, Horolezecký oddíl TJ Sokol Mosty u Jablunkova a Skiareál Mosty u Jablunkova. VSTUP NA ATRAKCE JE ZDARMA!

A na co se můžete těšit?
- vození na ponících a v koňském povoze
- obří skákací atrakce pro děti a mládež
- ukázka hasičské techniky, výzbroje a výstroje
- ukázky vyprošťování osob, první pomoci, hašení požáru
- horolezecká stěna
- rodeo
- bosý chodník
- malování na tvář
- soutěže a dílničky pro malé i velké

Od 17:00 budou pracovnice a pracovníci obecního úřadu smažit pro návštěvníky vaječinu.
Od 18:00 do 21:00 proběhne koncert kapely BLAF.
Samozřejmě nebude chybět ani občerstvení.

Nenechte si ujít tuto skvělou akci, vezměte s sebou všechny své malé i velké známe a přátelé a přijďte se společně bavit.

Těší se na Vás Gorolské turistické informační centrum.

 

 

 

Nechejte si napustit bazén od SmVaK Ostrava!

16. května 2023, 07:57 | Vodárenská společnost nabízí osvědčenou a efektivní cestu, jak napustit zahradní bazén a vyhnout se sousedským sporům nebo problémům ve vodovodní síti.

Vodárenská společnost zjednodušila a zpřehlednila cenovou politiku služby – kromě bezplatné zákaznické linky je možné využít jednoduchý poptávkový formulář na internetových stránkách www.smvak.cz v sekci Nabídka služeb. Cena služby je dána objemem bazénu a vzdáleností, na kterou se musí transportovat. Například při objemu bazénu sedm metrů krychlových a vzdálenosti do 10 kilometrů od provozního střediska je stanovena paušální cena 1 433 korun bez DPH.

Zájemci o dovoz vody k naplnění svého bazénu a autocisterny se mohou obrátit na zákaznickou linku SmVaK Ostrava 800 292 400, kde jim budou poskytnuty detailní informace o možnosti dodávky a ceně dle parametrů bazénu. Linka je bezplatná a je v provozu v pracovní dny od půl osmé ráno do pěti hodin odpoledne.

Podrobné informace naleznete v přiložené tiskové zprávě.

 

 

 

15. ročník Frýdecko-Místeckého veletrhu s podtitulem Stavba - Teplo - Energie - Auto - Zahrada - Hobby

16. května 2023, 07:36 | Společnost Omnis Olomouc a.s. pořádá již 15. ročník Frýdecko-Místeckého veletrhu, který se bude konat 26. - 27. května 2023 v hale Polárka. Veletrh nese podtitul Stavba - Teplo - Energie - Auto - Zahrada - Hobby a je doprovázeno prodejní sekcí Žena a domov. Vstup na veletrh je ZDARMA.
Ten, kdo se chystá stavět, opravovat či zařizovat svůj dům nebo byt si přijde na své. Právě na této stavební výstavě se budou prezentovat firmy s nabídkou stavebnických materiálů úsporného vytápění a služeb.

 

 

 

PČR - Podvody s investicemi do kryptoměn

15. května 2023, 15:45 | Policie ČR zveřejňuje preventivní článek týkající se podvodů s investicemi do kryptoměn a aktuálním případem podvedeného seniora, který přišel o 850 tisíc korun.

 

 

 

DEN BYSTŘICE 20. 5. 2023

15. května 2023, 15:28

 

 

 

Program kina Mír Jablunkov - květen 2023

3. května 2023, 16:33

 

 

 

Preventivní článek PČR - Připomenutí cyklistům před první vyjížďkou

3. května 2023, 07:34 | Článek je součástí přílohy.

 

 

 

Informace o změně jízdních řádů od 11.06.2023

2. května 2023, 09:34 | Informujeme Vás o chystané optimalizaci dopravní obslužnosti v kraji.
V příloze naleznete popis chystaných změn, spolu s jízdními řády linek, u kterých dochází ke změnám.

 

 

 

Sběr a svoz objemných a nebezpečných odpadů

2. května 2023, 08:52 | Připomínáme, že v sobotu 6. 5. 2023 bude probíhat sběr a svoz objemných a nebezpečných odpadů. Přesný harmonogram umístění kontejnerů naleznete v příloze.

 

 

 

Strana výpisu

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo