Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Novinky

Kalendárium akcí Jablunkova a okolí na DUBEN 2023

22. března 2023, 07:38 | Zveřejňujeme přehled akcí v regionu jablunkovska na měsíc DUBEN 2023.
Přikládáme rovněž plakáty k akcím, které jablunkovské centrum kultury a informací v měsíci DUBEN pořádá.

 

 

 

PČR tisková zpráva - internetové podvody

20. března 2023, 15:31 | V příloze zveřejňujeme tiskovou zprávu PČR týkající se internetových podvodů, kdy policisté napříč územním odborem Frýdek-Místek přijali několik oznámení, kdy poškození chtěli prodat zboží za pár stovek, přitom však přišli na svých účtech o tisíce korun.

 

 

 

Nové bezplatné komunitní aktivity pro občany v rámci projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko

8. března 2023, 09:54 | V příloze naleznete pozvánku na setkání k diskuzi nad možnostmi realizací bezplatných aktivit komunitního života a dále pozvánku na přednášku o komunikaci.

 

 

 

Informace k podávání daňových přiznání k dani z příjmu fyzických osob v MS kraji

8. března 2023, 09:20 | Podrobnosti o výjezdech na obce v MS kraji, prodloužených úředních hodinách podatelen finančního úřadu, důležitých informacích pro občany a lhůtách pro podání přiznání čtěte v přiložené tiskové zprávě. Současně přikládáme leták s návodem k elektronickému podání přiznání a leták s informacemi k datovým schránkám.

 

 

 

Sbírka pro potřebné

8. března 2023, 07:50 | Obec Písečná ve spolupráci s Občanským sdružením Diakonie Broumov vyhlašuje "Sbírku pro potřebné", která se uskuteční ve dnech 17. - 19. 4. 2023 v kulturním domě Písečná.
Seznam věcí, kterými můžete přispět do sbírky najdete v přiloženém letáku.

 

 

 

ALKOHOLISMUS - trpí nejenom postižený, ale především celá rodina!

7. března 2023, 09:28 | Alkoholismus je rodinná nemoc. Není možné přinutit alkoholika, aby přestal pít. Je však možné se emočně odpoutat od jednání alkoholika, a přitom ho i nadále mít rád. Lidé žijící s alkoholikem nemusí být na své trápení sami. Mohou sdílet své trápení s někým, kdo prožívá podobnou situaci. Rodinné skupiny Al-Anon jsou společenstvím příbuzných a přátel alkoholiků, kteří se navzájem dělí o své zkušenosti, sílu a naději, aby tak mohli řešit své problémy společně. Tato skupina nově funguje od února 2023 i v Jablunkově.
Více informací se dočtete v příloze.

 

 

 

Přehled kulturních a sportovních akcí na Jablunkovsku na měsíc BŘEZEN 2023

6. března 2023, 16:18 | Rovněž přikládáme plakáty k akcím, které Jablunkovské centrum kultury a informací v měsíci Březen pořádá.

 

 

 

Program kina Mír na březen 2023

6. března 2023, 16:16

 

 

 

Výzva občanům!

6. března 2023, 13:50 | Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vyzývá vlastníky nemovitostí a další oprávněné osoby, kteří nejsou označeni v katastru nemovitostí dostatečně určitě, jak vyžaduje katastrální zákon, aby se přihlásili ke svému vlastnictví uvedené nemovitosti u místně příslušného pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Pokud tak neučiní nejpozději do 31. 12. 2023, uběhne lhůta daná novým občanským zákoníkem, a tento majetek přejde na stát.

Příloha 1: seznam nedostatečně identifikovaných nemovitostí
Příloha 2: brožura, v níž se dozvíte, jak si sami můžete ověřit, zda vám nebo vašim předkům nepatří nějaká nemovitost, o níž jste neměli doposud tušení

 

 

 

Cvičení pro seniory

1. března 2023, 14:37 | V rámci realizace projektu Posilování role komunit v MAS Jablunkovsko pořádá MAS Jablunkovsko cvičení pro seniory. Bezplatný vstup každé úterý do 9.00 do 10.00 hodin v Kulturním domě Písečná. Další cvičení 14. 3. 2023

 

 

 

Strana výpisu

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo