Velkoobjemový kontejner na biologicky rozložitelný odpad

2. dubna 2020, 08:37 | Velkoobjemový kontejner na biologicky rozložitelný odpad je znovu umístěn u víceúčelového hřiště v centru obce.
Žádáme vás, abyste do kontejneru neházeli odpad, který nelze kompostovat a to především větší kusy dřeva, hrubé větve. Větve lze uložit na hromadu mimo kontejner a svozová firma si je odveze zvlášť. Do kontejneru patří pouze tráva, plevel, rostliny, seno, sláma, hobliny, piliny, jemné nebo nadrcené větve, listí a hrabanka.

Jak nakládat s odpadem v době koronavirové pandemie

2. dubna 2020, 08:12 | Doporučení pro nakládání s odpadem v době koronavirové pandemie.

Pomoc se zajištěním nákupu základních potravin

30. března 2020, 08:11 | Obecní úřad Písečná na základě výzvy Krizového štábu Moravskoslezského kraje zřizuje službu občanům spočívající v zajištění nákupu a dovozu základních potravin do domácnosti.

Distribuce ochranných roušek domácí výroby

20. března 2020, 12:01 | Od dnešního dne bude OÚ Písečná dodávat do domácností v Písečné obličejové roušky domácí výroby.

Výzva - hledají se švadleny pro šití roušek

19. března 2020, 14:30 | Organizace poskytující terénní zdravotní a sociální péči hledají švadleny pro šití roušek. Dnes se na nás obrátili zástupci organizací působících v sociálních službách (KAPA, o.p.s., MEDICA Třinec, Charita Jablunkov i Charita Třinec) s prosbou o pomoc při hledání dobrovolníků, kteří by byli ochotni se zapojit do šití roušek.

Povinnost zakrytí obličeje a doba pro nakupování seniorů

19. března 2020, 08:00 | Vláda zavádí od 19.3.2020 od 00.00 hod zákaz pohybu a pobytu mimo bydliště bez ochranných prostředků dýchacích cest. Zároveň se pro seniory nad 65 let speciálně vyčlenil čas k nakupování potravin, a to od 8.00 do 10.00 hodin.

Odečty vodoměrů SmVaK Ostrava ve změněném režimu

19. března 2020, 08:00 | Společnost SmVaK Ostrava a.s. rozhodla z preventivních důvodů omezit fyzický kontakt pracovníků společnosti VodoTech, která provádí fyzické odečty vodoměrů, s našimi odběrateli. A připraveny jsou alternativní způsoby, jak mohou odběratelé stav svého měřidla pohodlně nahlásit. Více informací najdete v přiložené tiskové zprávě.

Sběrný dvůr fa Nehlsen uzavřen

18. března 2020, 13:29 | Sběrný dvůr firmy Nehlsen je uzavřen do 24.3.2020 z důvodu zákazu maloobchodního prodeje služeb v provozovnách, nařízený Usnesením Vlády ČR č. 82/2020 Sb.

Přerušení provozu Mateřské školy Písečná od 17. března 2020

16. března 2020, 09:34 | Obec Písečná, jako zřizovatel Základní a Mateřské školy Písečná, Písečná č.p. 42, příspěvkové organizace, opatřením starosty obce č. 1/2020 přerušuje provoz Mateřské školy Písečná v termínu od úterý 17. března 2020 do odvolání.

DŮLEŽITÉ PROVOZNÍ INFORMACE Z OBECNÍHO ÚŘADU PÍSEČNÁ

Úřední deska Dokument byl umístěn na úřední desce

Vyvěšeno:

Svěšeno:

11.04.2020

12. března 2020, 11:57 | Milí spoluobčané, obracíme se na Vás s prosbou a informacemi o činnosti Obecního úřadu v Písečné. Především Vás chceme požádat, aby jste pro vyřizování svých záležitostí a požadavků využívali především telefonický kontakt, email nebo písemná podání a osobní návštěvu OÚ využívali až jako poslední možnost. Úřední hodiny jsou nově stanoveny v rozsahu Pondělí a Středa od 15.00 do 17.00 hodin. Při návštěvě úřadu si nás přivolejte zvonkem od zamčených vstupních dveří a my vaše záležitosti rádi vyřídíme. K platbě místních poplatků využívejte především bezhotovostní formu. Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.