Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Informace z OÚ

Výstavba chodníku Písečná – k točně

13. dubna 2022, 08:10 | Projekt Výstavba chodníku Písečná - k točně je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je zvýšení bezpečnosti pěší dopravy prostřednictvím vybudování úseku chodníku podél silnice III/01150 v obci Písečná nástupiště u autobusové zastávky Jablunkov, točna, Písečná

 

 

 

Den Země v Písečné

12. dubna 2022, 10:14 | Po třech letech Vás znovu zveme k účasti na akci "Den Země v Písečné - Ukliďme Česko, která se bude konat v sobotu 23. 4. 2022. Sraz v 14.00 u Kulturního domu Písečná. Budeme uklízet potok Kotelnice, příkopy u silnic, turistické trasy a veřejná prostranství. Po ukončení úklidu společně posedíme u táboráku!
S sebou si vezměte dobrou náladu a pevnou obuv. Akce se koná za každého počasí.
Viz. přiložená pozvánka.

 

 

 

Zpravodaj obce Písečná 1/2022

4. dubna 2022, 16:45 | Právě vyšlo letošní jarní číslo zpravodaje. Stáhněte si jej a přečtěte v elektronické verzi.

 

 

 

Přehled kulturních a sportovních akcí na Jablunkovsku na měsíc DUBEN 2022

4. dubna 2022, 10:15 | Přehled naleznete v příloze.
Dále přikládáme pozvánky na přednášku CESTA DO PRAVĚKU a miniinteraktivní přednášku o ostrově Zanzibar, kterou povedou manželé Kantorovi z Písečné.

 

 

 

Vývoz žump a septiků

30. března 2022, 13:05 | Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava informují o koordinovaném vývoze žump a septiků pro ty, kteří nejsou napojeni na kanalizaci pro veřejnou potřebu.
Tuto službu poskytují kontinuálně, výhodou aktuální akce je to, že se mohou domluvit sousedé/rodina atd. a nechat si vyvézt žumpu nebo septik najednou. Tím ušetří za dopravu, když se počítá jen jedna cesta, která se rozpočítá mezi více domácností. Objem samozřejmě musí být takový, aby se vše vešlo do jednoho vozu, který má kapacitu 10 kubíků.
Podrobnější informace včetně jednotlivých vývozů naleznete v příloze.

 

 

 

Daňové úlevy v oblasti DPH v souvislosti se situací na Ukrajině

23. března 2022, 09:41 | Finanční správa informuje o následujících daňových dopadech poskytnutí darů souvisejících se současnou vlnou solidarity a poskytováním darů, ať ve formě finančních prostředků či materiální pomoci, na podporu Ukrajiny, a častými dotazy na daňové dopady v oblasti daně z přidané hodnoty.
Více informací naleznete v příloze

 

 

 

Bezplatná přeprava pro občany Ukrajiny

21. března 2022, 15:22 | Od 9. 3. 2022 je občanům Ukrajiny a jejich dětem poskytnuto bezplatné cestování ve spojích veřejné dopravy v Moravskoslezském kraji, které jsou součástí Integrovaného dopravního systému ODIS. Podmínky bezplatného cestování najdete v přiloženém letáku.

 

 

 

Úřad práce ČR a jeho pomoc při finanční tísni spojené s růstem cen energií

7. března 2022, 12:59 | Úřad práce nabízí pomoc prostřednictvím dávek těm, kterým razantně vzrostly ceny energií a nejsou schopni, kvůli nízkým příjmům, je splácet.
Pro více informací si rozklikněte přílohy.

 

 

 

Nabídka zaměstnání - obec Hrčava

7. března 2022, 08:00 | Obec Hrčava vyhlašuje výběrové řízení na pozici Účetní.
Více informací se dočtete v příloze.

 

 

 

Informace v souvislosti s pomocí občanům Ukrajiny

28. února 2022, 07:38 | V souvislosti s válkou na Ukrajině Ministerstvo vnitra pro začátek připravilo řadu opatření. Ta se týkají jak pomoci Ukrajincům, kteří na našem území již pobývají, tak i nově příchozích.
Pro více informací si rozklikněte přílohu.

 

 

 

Strana výpisu

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo