Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Penzion u Pinkasů se otevírá

21. května 2021, 08:47 | V rámci podpory místních podnikatelů rádi zveřejňujeme pozvánku k ubytování, návštěvě wellness nebo k uspořádání oslavy v novém a krásném penzionu, který byl vybudován manželi Pinkasovými v naší obci. Milým dárkem majitelů pro naše občany je sleva ve výši 30% z ceny wellness služeb.
Nově otvíráme wellness Penzion pro ubytované hosty i neubytované návštěvníky. V našem zařízení pro vás máme dva druhy saun, finskou, parní a vířivku pro 5 osob, kde si každý z návštěvníků odpočine a načerpá novou energii. Součástí je také odpočívárna s výhledem na hory, venkovní terasa.
Vše najdete na https://www.wellnesspenzionbeskydy.cz/wellness

Penzion u Pinkasů je wellness penzion se zaměřením pro sportovně založené lidi díky aktivitám v blízkém okolí. Na rodiny s dětmi a také je atraktivní na rodinné a firemní oslavy, malé svatby i s noclehem. Nabízíme zázemí a pohodlné ubytování v soukromí v luxusních pokojích zařízených v originálním stylu pro 24 osob. Krásné pokoje a apartmány jsou svou cenou zároveň dostupným ubytováním v Beskydech.
Naše privátní wellness disponuje výkonnou vířivkou o celkovém počtu trysek: 76 ks + 10 ks vzduchových. Finskou saunou, parní saunou a samoobslužným barem. Zaručujeme absolutní diskrétnost a jedinečnou relaxaci.
U nás prožijete neopakovatelné chvíle při relaxaci v privátní vířivce, privátní finské sauně a privátní parní sauně. Prostory jsou stvořené jak pro milence, tak skupiny i menší firemní akce. Naším přáním bylo vytvořit pro Vás neopakovatelnou atmosféru a prožití příjemných chvil v našem privátním wellness. Pro obyvatelé Písečné 30% sleva.
Chata se nachází v malé a pohostinné vesnici Písečná v nejvýchodnější části Těšínských Beskyd, které jsou nádherně lesnaté a kopcovité. Je jako stvořen k procházkám, houbaření a odpočinku s okouzlujícími výhledy. Tato oblast je skvělým výchozím místem pro turistické trasy. Na „své" si přijdou fanoušci zimních i letních sportů. Bezprostředně u objektu se nachází obecní dětské hřiště, prolézačky, houpačky, klouzačky s pískovištěm. Dále se zde nachází tenisový kurt, malé i velké fotbalové hřiště a na posilování workoutové hřiště.
Možnost pronajmout spodní sál s hernou bez noclehu pro 24 osob, taktéž objednávky jídla:
korýtka, hamburgery, salámové, sýrové a zabijačkové mísy, pečené kýty, sele, kolena, pizzy, catering a bečky piva + zapůjčení výčepu.
S pozdravem
Karel a Pavla Pinkasovi
Penzion u Pinkasů
605822249, 776285440
 • Penzion u Pinkasů se otevírá
  Penzion u Pinkasů se otevírá
 • Penzion u Pinkasů se otevírá
  Penzion u Pinkasů se otevírá
 • Penzion u Pinkasů se otevírá
  Penzion u Pinkasů se otevírá
 • Penzion u Pinkasů se otevírá
  Penzion u Pinkasů se otevírá
 • Penzion u Pinkasů se otevírá
  Penzion u Pinkasů se otevírá

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo