Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Tříkrálová sbírka

8. ledna 2021, 11:20 | Přispíváte pravidelně do Tříkrálové sbírky? Odpovíme za Vás, ano přispíváte, jen loni se v Písečné vybralo 58 421 Kč.
Buďme štědří i letos. Bohužel, koledníci na dveře nezaklepou, ale chceme Vám připomenout, že přispět můžete i jinak. Sbírka trvá do 24.1.2021.

V kanceláří Obecního úřadu Písečná a v obchodě ENAPO v Písečné jsou umístěny pokladničky a přispět můžete i online bankovním převodem nebo kartou přes webovou aplikaci zde - https://dchoo.caritas.cz/zpravy/zpravy-z-dchoo/podporte-tu-svou/

Naše domy budou obcházet charitní dobrovolníci, kteří Vám vhodí letáčky do schránky a napíšou Vám požehnání na dveře C+M+B+2021. Nepřejete-li si nápis, označte si dveře štítkem.

Více informací o tom jak připět najdete na: www.jablunkov.charita.cz

Tříkrálová sbírka je veřejnou sbírku, kterou pořádá Charita Česká republika. Jde o největší dobrovolnickou akci v celostátním měřítku. Každoročně se do zapojuje také řada dobrovolníků spolupracujících s Charitou Jablunkov.
Charita Česká republika využívá prostředky z Tříkrálové sbírky na svou činnost, na humanitární pomoc v ČR i v zahraničí, většina výtěžku sbírky (tj. 65%) se vrací do jednotlivých charit jako příspěvek na realizované projekty.
65 % na činnost zařízení Charity Jablunkov
15 % na činnost Diecézní charity ostravsko-opavské v Ostravě
10 % na humanitární pomoc u nás i v zahraničí
5 % na činnost Charity Česká republika
5 % na režie (náklady s pořádáním Tříkrálové sbírky Charity ČR)

SRDEČNÉ PÁN BŮH ZAPLAŤ!!!

  • Tříkrálová sbírka
    Tříkrálová sbírka
  • Tříkrálová sbírka
    Tříkrálová sbírka

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo