Vybavení pro spolkovou činnost se zkvalitní

1. února 2023, 09:31 | V našem volnočasovém areálu probíhá realizace projektu Vybavení pro spolkovou činnost - obec Písečná. Na realizaci byla poskytnuta dotace z fondu EU - Programu rozvoje venkova prostřednictvím výzvy Místní akční skupiny Jablunkovsko, registrační číslo projektu 22/008/19210/780/152/002878 , a výše podpory činí 80% z uznatelných výdajů.

Projekt
Vybavení pro spolkovou činnost - obec Písečná je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavní cíl operace:
Podpora projektů konečných žadatelů naplňující cíle SCLLD MAS Jablunkovsko.

V rámci projektu dojde k pořízení vybavení pro spolkovou činnost. V objektu Výletiště Písečná čp. 264 bude instalována myčka na nádobí, která usnadní organizaci spolkových akcí. Dále bude zlepšena akustika hlavního sálu objektu, kde budou instalovány akustické panely, které pohlcují zvukové vlny. Budou také pořízeny nové pivní sety, tj. skládací stoly a lavíce v počtu 10 ks, které zvýší kapacitu areálu a zlepší podmínky pro návštěvníky společenských a kulturních akcí. Pro stejné účely také bude pořízen nůžkový stan s celohliníkovou konstrukcí o půdorysu 3x6 m. Stan bude využíván jako zázemí při pořádání venkovních společenských a kulturních akcí. Nově budou také pořízeny dva stoly na stolní tenis, které zvýší nabídku pro sportovní vyžití ve volnočasovém areálu. Celkový rozpočet projektu činí 196 625 Kč.

logo_leader.png

akustické desky