Aktuální informace pro občany o službách Finančního úřadu pro Moravskoslezský

14. února 2024, 06:40 | 2. dubna končí lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob v tradiční papírové podobě. Zveřejňujeme proto aktuální informace pro občany o službách Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj, které se pojí s podáváním přiznání k dani z příjmů fyzických osob, zejména o výjezdech finančního úřadu do obcí a o prodloužených úředních hodinách. Současně přikládáme odkazy na aktuální informace na webu FS a leták s návodem, jak vyplnit daňové přiznání elektronicky. Zaměstnanci Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj v březnu uskuteční 54 výjezdů do vybraných obcí, aby občanům usnadnili podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2023. Finanční úřad zřizuje k této problematice také speciální informační linku.
Celou tiskovou zprávu najdete v příloze.