Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Den země v Písečné - Ukliďme Česko

5. září 2017, 13:54 | Při příležitosti Dne Země 22 .4. 2017 se v naší obci uskutečnil úklid veřejných prostranství, turistických stezek, příkopů a lesních porostů.

Akce se za velmi chladného a deštivého počasí zúčastnilo cca 30 dobrovolníků včetně dětí. Dobrovolníci v průběhu odpoledne sesbírali cca 450 kg odpadů. Chtěli bychom všem zúčastněným poděkovat a vyjádřit velký obdiv, za jejich aktivitu a ochotu pomáhat udržovat naší obec čistou.

Akce se uskutečnila také v rámci Místní agendy 21 - programu plánování a rozvoje obcí a měst na základě principů udržitelného rozvoje se zapojováním veřejnosti, do kterého se nově zapojila i naše obec. Udržitelný rozvoj je definován jako takový, který uspokojuje potřeby přítomnosti, aniž by oslaboval možnosti budoucích generací naplňovat jejich vlastní potřeby. Je to způsob rozvoje, který je zaměřen na hledání souladu v ekonomické, sociální a environmentální oblasti.

Přílohy:

 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko
 • Den země v Písečné - Ukliďme Česko
  Den země v Písečné - Ukliďme Česko

Hodnocení článku:

12345

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo