Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné

Mladí hasiči SDH Písečná

13. června 2018, 21:37 | V sobotu 3 družstva mladých hasičů SDH Písečná zahájila sezónu na první soutěži okrsku v Dolní Lomné, kde posbírala 1 první a 2 druhá místa.

Soutěž mladých hasičů v Dolní Lomné otevřela sezónu soutěží v našem okrsku.
Na start nastoupila hned 3 družstva mladých hasičů SDH Písečná. Dva družstva mladších a jedno starších mladcýh hasičů.
Zvláště mladší hasiči oslnili ostatní družstva perfektním výkonem. V kategorii mladších žáků obsadili první a druhou příčku. Družstvo starších žáků také předvedlo vynikající výkon a nestačilo pouze na družstvo z Čierného.

Tabulku výsledku najdete v přiložených fotografiích.

 

Výsledky soutěží jsou v rámci družstev Jablunkovského okrsku (Návsí, Jablunkov, Písečná, Písek, Bukovec, Mosty u Jablunkova, Bocanovice, Dolní a Horní Lomná) průběžně bodována a na poslední soutěží pak následuje celkové vyhodnocení.

 

Odpoledne se na stejném místě od 13:30 konalo první kolo Gorolského poháru v požárním útoku mužů a žen. Náš sbor letos reprezentuje pouze družstvo žen, které krásně rozběhnutý útok ukončilo neplatným pokusem nedotažení proudu k cílové čáře. Družstvo mužů se letos neúčastní GP, nicméně jejich útok stačil na konečnou 5. příčku v soutěži a nebýt obrovského prostřiku na pravém terči, kluci mohli pomýšlet na umístění na stupních vítězů (levý terč byl shozen v 2. nejrychlejším časem soutěže). V rámci našeho okrsku družstvo mužů obsadilo 1. příčku.

 

Další soutěž mladých hasičů a následně soutěže mužů a žen se bude konat v sobotu 23.6. v Návsí (ve 14:00 je soutěž mladých hasičů a od 16:00 soutěž mužů  a žen).

 

Vaši hasiči.

 • Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
  Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
 • Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
  Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
 • Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
  Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
 • Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
  Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
 • Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné
  Mladí hasiči zazářili v Dolní Lomné

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo