Přeskočit na obsah Přeskočit na menu

UPOZORNĚNÍ na plánované odstávky elektrické energie - 14.9., 15.9., 20.9., 27.9. a 4.10. 2022

7. září 2022, 09:20 | Jménem provozovatele distribuční soustavy společnosti ČEZ Distribuce, a.s., upozorňujeme na plánované odstávky elektřiny v obci Písečná. Termíny odstávek a seznam nemovitostí, kterých se odstávky týkají, najdete v příloze. V měsíci září jsou v různém plošném rozsahu plánovány odstávky ve dnech 14.9., 15.9., 20.9. a 27.9.2022. Plánované odstávky v měsíci říjnu dne 4.10.

Společnost ČEZ Distribuce provádí v tomto období rozsáhlé stavební práce na distribuční soustavě a proto dochází k plánovaným odstávkám elektrické energie. V této souvislosti doporučujeme všem odběratelům, aby se registrovali ve službě distributora, prostřednictvím které budete informováni SMS zprávou nebo e-mailovou zprávou o plánovaném termínu odstávky. Registraci provedete na tomto odkazu - https://www.cezdistribuce.cz/cs/sluzba. Rovněž doporučujeme k registraci pro odběr novinek ze stránek obce - https://www.obecpisecna.cz/cz/novinky-emailem/. Prostřednictví této služby získáte důležité informace o dění v obci, včetně informací o plánovaných odstávkách. 

V minulosti společnost ČEZ Distribuce v obci vylepovala plakáty s informacemi o přerušení dodávek. Tato praxe však byla ze strany distributora zrušena a byla nahrazena adresným zasíláním zpráv spojeným s registrací. Využívat službu mohou i odběratelé, kteří mají jiného smluvního dodavatele energie než ČEZ.  

Přílohy:

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomenuté heslo