Vyhlášení poskytování individuálních dotací na podporu kulturních, sportovních a jiných aktivit z rozpočtu obce Písečná pro rok 2016

1. prosince 2015 | POSKYTNUTÍ INDIVIDUÁLNÍCH DOTACÍ NA ROK 2016

Obec Písečná vyhlašuje poskytování individuálních dotací na rok 2016. V případě Vašeho zájmu o poskytnutí individuální dotace na rok 2016 je nutno vyplnit formulář žádosti, který je k dispozici na Obecním úřadě Písečná, či na www.obecpisecna.cz, kde jsou zveřejněny i Zásady pro poskytování individuálních dotací.

Vyplněný formulář odevzdejte na Obecní úřad v Písečné, nebo zašlete poštou, adresa: Obecní úřad Písečná čp. 42, PSČ 739 91, Jablunkov, a to nejpozději do 31. 1. 2016.

V průběhu měsíce února 2016 proběhne schvalování žádostí o individuální dotace. Výsledky budou sděleny žadatelům.